výbava

Povinná výbava: Karta pojištěnce- převezmeme pouze kopii, prosíme rodiče ,aby dětem nedávali originál! SPACÁK, EŠUS  BATOH(NA DVOUDENNÍ VÝLET(TZN. NE MALÝ BATŮŽEK)!,Pevná obuv (kanady), sportovní obuv (tenisky), vojenské a sportovní oblečení, plavky, prádlo na spaní, oblečení pro chladné noci, nepromokavá bunda nebo pláštěnka, čepice/kšiltovka/klobouk,  spodní prádlo a kvalitní ponožky, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček, pasta, oa ručník), repelent, baterka, láhev na pití (postačí i PET láhev), sáček na špinavé prádlo, psací potřeby, kapesní nůž, běžně užívané léky.

Doporučená výbava: Vlastní airsoftová zbraň, vlastní munice, pozorovací prostředky, nosné vybavení jednotlivce (řemení, taktická vesta,…), polní lahve, maskovací barvy, baterka (ideálně s červeným filtrem), polní lopatka, pončo/celta, kompas/buzola.

Zakázaná výbava: Alkohol, cigarety a jiné návykové látky, notebooky, mobilní telefony, audio/video technika, šperky a jiné cennosti.

Kapesné: Ve výši běžné útraty (pohledy, sladkosti, suvenýry…) a na zakoupení munice – JEDEN PLNÝ ZÁSOBNÍK NA DEN JE V CENĚ TÁBORA

Ceny munice:
– 1 zásobník cca 500 kuliček = 35 Kč

– 1 pytel cca 5000 kuliček = 250 Kč

V případě  vlastního střeliva pro pořadatelem zajištěné zbraně nekupovat tržnicovou munici, ale kvalitní AS střelivo o váze 0,23/0,25g. Na úvod bude provedena selekce vlastního střeliva. Do vlastních zbraní možno používat libovolné střelivo